Tíðindi‎ > ‎

Tilnevningar og vinnarar á fimleikagallanum 2014

indsendt 1. sep. 2014 13.38 af Harald Joensen
Tey tilnevndu:

Ársins drakt:

Lið Mimarnir, gentur, Flog
Lið Flykrurnar, unglingar, Flog
Lið Nora, smágentur, Havnar Fimleikafelag
Lið Fenja, pinkur, Havnar Fimleikafelag
Lið Firvaldar, pinkur, Ljósið
Lið gentur, Ljósið
Lið Flykran, pinkur, Støkk
Lið Svalan, gentur, Støkk

Vinnari: Lið Fenja, pinkur, Havnar Fimleikafelag

Ársins slóðbrótari:

Aron Jacobsen, mansunglingur, Havnar Fimleikafelag
Bogi Berg, maður, Havnar Fimleikafelag
Magnus Hansen, piltur, Støkk
Johan Steingrund, smádrongur, Støkk
Jiya L. Zhang, kvinna, Ljósið
Marita Mortensen, genta, Ljósið

Vinnari: Bogi Berg, Havnar Fimleikafelag & Jiya L. Zhang, Ljósið

Ársins estetiski dómari:

Beinta Danielsen
Elna Johannesen
Jeanett Blåsvær
Vinnari: Beinta Danielsen

Ársins element:

Slepp-element í Reck, Hannes Agnarson, Havnar Fimleikafelag
Dupult baklens avsveiggj í P.barr, Aron Jacobsen, Havnar fimleikafelag
Yvirslag salto í lopi yvir hest, Katrin Wardum, Havnar Fimelikafelag
Johan Steingrundm, ringar, Støkk
Baklens salto á bita. Jiya L. Zhang, Ljósið
Yvirslag salto í lopi yvir hest, Jiya L. Zhang

Vinnari: Aron Jacobsen, Havnar Fimleikafelag

Ársins amboðsdómari:

Elinborg Tróndardóttir Durhuus
Anna Margit Thomsen
Eyvind A. Hansen
Pól Esper H. Hansen

Vinnari: Anna Margit Thomsen

Ársins seria:

Lið Flykrurnar, unglingar, Flog
Lið Mimiarnir, gentur, Flog
Lið Alda, unglingar, Havnar Fimleikafelag
Lið Hulda, kvinnur, Havnar Fimleikafelag
Lið gentur, Ljósið
Lið unglingar, Ljósið
Lið Flykran, pinkur, Støkk
Lið Svalan, gentur, Støkk

Vinnari: Lið Alda & Hulda, Havnar Fimleikafelag

Ársins amboðsvenjari:

Alida Salvina, Havnar Fimleikafelag
Valerijs Salvins, Havnar Fimleikafelag
Pól Esper H. Hansen, Støkk
Jákup Svøðstein, Støkk
Sima Nik, Ljósið
Krista Nielsen, Ljósið

Vinnari: Pól Esper H. Hansen, Støkk

Ársins Estetiski venjari/venjaratoymi:

Eyð Strøm, venjari hjá lið Alda og Hulda, Havnar Fimleikafelag
Rósa Hjaltalin og Marianna Fossá, venjari hjá lið Nora, Havnar Fimleikafelag
Debora I. Staus, venjari hjá Lið Páfuglarnir, Flog
Anna Maria Toftegaard, venjari hjá lið Mimiarnir, Flog
Jóna Thomsen, venjari hjá unglingum og høvuðsvenjari, Ljósið
Bjørt Joensen og Elin Michelsen, venjarar hjá gentum, Ljósið
Kirstin Langaard, Jórunn Hansen og Judith Højgaard, venjarar hjá lið Flykran, Støkk
Eyð Leitisstein, Hansa Tróndargjógv og Durita S. Davidsen, venjarar hjá lið Svalan, Støkk

Vinnarin er: Eyð Srøm, venjari hjá lið Alda & Hulda, Havnar Fimleikafelag

Árins amboðs fimleikari:

Aron Jacobsen, mansunglingur, Havnar Fimleikafelag
Katrin Wardum, kvinna, Havnar Fimleikafelag
Magnus Hansen, piltur, Støkk
Johan Steingrund, smádrongur, Støkk
Jiya L. Zhang, kvinna, Ljósið
Marita Mortensen, genta, Ljósið

Vinnari: Jiya L. Zhang, kvinna, Ljósið

Ársins lið:

Lið Flykran, pinkur, Støkk
Lið Svalan, gentur, Støkk
Lið unglingar, Flog
Lið Mimarnir, gentur, Flog
Lið gentur, Ljósið
Lið Kvinnur, Ljósið
Lið Nora, smágentur, Havnar Fimleikafelag
Lið Hulda, kvinnur, Havnar Fimleikafelag

Vinnari: Lið Hulda, kvinnur, Havnar Fimleikafelag

Ársins stjørnuskot í hvørjum felagi:

Flog Estetiskt: Debora I. Staus og Asta Sofía Reynatrøð
Havnar Fimleikafelag Estetiskt: Katrin Wardum
Havnar Fimleikafelag Amboð: Øssur Debes Eiriksfoss
Støkk estetiskt: Bjørt Davidsen
Støkk Amboð: Magnus Hansen
Ljósið Estetiskt: Kristina J. Thomsen
Ljósið Amboð: Marita Mortensen
Klaksvíkar Fimleikafelag amboð: Jónas á Bergi

Comments